CHT GROUP

Hakkımızda

2019 yılında sektörde benzersiz bir iz bırakmak amacıyla kurulan şirketimiz başlangıcımızdan itibaren dokuma ve örme konfeksiyon üretimi ile ihracatına odaklanarak bu alanda sağlam bir yer edindi.

Küresel Vizyon,
Yerel Başarı.​

Değerlerimiz ile birlikte rekabetçi kapasitenin sürdürülmesi, pazar payının artırılması, küresel bir şirket olarak katıldığımız pazarlardaki tüm ürün gruplarında liderliğin elde edilmesi ve sürdürülmesi.

Markalarımız

Bünyemizde bulunan markalarımız.

Cht group tekstil Firmamız, tekstil sektöründe emin adımlarla ilerlediği yoluna 2019 yılından itibaren dokuma ve örme üzerine konfeksiyon üretimi ve ihracatı yapmakla başlamıştır. Üretiyor olduğumuz Kadın, Erkek ve Çocuk ürünleri ile ağırlıkta Avrupa ve birçok ülkeye yüksek kalite, güvenirlilik, hızlı servis ilkeleri ile hizmete devam etmektedir. Fabrikamızın iç bünyesin de Showroom, Modelhane, Dikimhane, Ütü Paket, ve İdari Ofislerimiz ile 98 personel çalışanımızla aylık 200.000 – 250.000 adet üretim kapasitesi ile hızlı bir şekilde imalat ve ihracat yapılmaktadır. Firmamıza bağlı çalışan nakış ve baskı ve tüm tedarikçilerimizin Avrupa standartlarına uygun üretim sertifikaları mevcuttur.

Müşteri Yorumları

Cht Group Tekstil ile çalışmak, yüksek kalite standartlarına uygun ürünler ve hızlı teslimatları sayesinde çok memnuniyet verici. Firmanın ekibi, çok yardımcı oluyor.

Ahmet Ilgaz

Cey Group Tekstil'in şıklığı ve kalitesi beni her sezon yeniden etkiliyor. Ürünlerindeki detaylara verilen önem ve güvenilirlikleri, onları tercih etmemdeki en büyük sebep.

Seher Selvi

Cht Group Tekstil'in ürünleri, sadece kaliteli değil, aynı zamanda çevre dostu olmalarıyla da dikkat çekiyor. Bu şirketin sürdürülebilir üretimine destek olmak benim için önemli.

Hasan Tanas

Hotwind Fashion

Sizde indirimli ürünlerimizden faydalanmak için sitemizi ziyaret edin.